PODZIEL SIĘ
Metaliczne tatuaże

Wakacje są takim okresem, w którym odsłaniamy nieco więcej ciała. Przez to również częściej zakładamy biżuterię i typowo letnie ozdoby. Kwiaty we włosach, fantazyjne gumki do włosów, obrączki na palce u stóp, łańcuszki na kostkę, naszyjniki w stylu hawajskim – to wszystko dodaje naszej stylizacji letniego charakteru. Osoby zajmujące się profesjonalnym wyznaczaniem trendów postanowiły ozdobić ciała tegorocznych plażowiczów czymś zachwycającym i pięknym. Mowa o metalicznych tatuażach.

Metaliczne tatuaże są w pełni bezpiecznie dla skóry. Pełnią funkcję oryginalnej biżuterii. Dostępne są w wielu fascynujących modelach – nie tylko w kolorze złota i srebra. Ja jestem nimi zachwycona i mam nadzieję, że moda na metaliczne tatuaże pozostanie z nami na dłużej, nie tylko na wakacje. Myślę, że jest to wielce prawdopodobne, ponieważ metaliczne tatuaże dostępne są już w wielu kolorach, które będą doskonale komponowały się z sukienkami, szortami, legginsami i lekkimi bluzkami.

Skąd ta moda?

Metaliczne tatuaże zawładnęły całym światem zaraz po tym, jak paparazzi przyłapali Beyonce na plaży. Piosenkarka korzystała z promieni słonecznych i miała na sobie właśnie metaliczny tatuaż. W ciągu kilku minut większość popularnych portali plotkarskich zaczęła nagłaśniać tę sprawę i w ten oto sposób moda dotarła również do Polski.

Jak długo trzymają się metaliczne tatuaże?

Metaliczne tatuaże trzymają się w stanie nienaruszonym przez około 3-4 dni, w niektórych przypadkach nawet do tygodnia. Są zmywalne, więc w każdym momencie możemy zmienić posiadany tatuaż na całkiem nowy. Takie ozdoby nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Mając je na sobie, możemy bez obaw brać prysznic, korzystać z basenów i morza.

Gdzie można zrobić taki tatuaż?

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych posiada w swojej ofercie metaliczne tatuaże, więc dostęp do nich nie jest ograniczony. Samo nakładanie tatuażu na skórę jest bardzo proste, więc możemy to zrobić również w warunkach domowych. Wystarczy, że zakupimy tatuaż w drogerii lub przez popularny internetowy portal handlowy.

Z czym je łączyć?

Metaliczne tatuaże pasują niemalże do każdej wakacyjne stylizacji. Doskonale prezentują się jako element tzw. boho-styl lub jako dodatek do słomkowego kapelusza, lub letniej sukienki w jednolitym kolorze. Tatuaż możemy nosić na każdej części ciała, ale należy pamiętać o tym, że posiadając go, rezygnujemy ze standardowej biżuterii.

Metaliczny tatuaż to prosty sposób na elegancki, wakacyjny look. Chcesz coś zmienić w swojej letniej stylizacji? Postaw na metaliczny tatuaż! Dla mnie bomba!

[Głosów:5    Średnia:4.6/5]