PODZIEL SIĘ
Bania Agafii

Wszyscy, którzy mieli okazję przeczytać mój sobotni wpis, w którym testowałam nowe kosmetyki w saszetkach, na pewno zauważyli, że w naszym sklepie pojawiła się nowa organiczna marka Bania Agafii. Na pewno nie możecie się doczekać, by dowiedzieć się o niej czegoś więcej :). W takim razie zapraszam do poniedziałkowej lektury.

Marka Bania Agafii

Kosmetyki Bania Agafii zostały stworzone wedle starodawnych, naturalnych, rosyjskich receptur kosmetycznych. Skład produktów jest inspirowany fińską sauną, dlatego z powodzeniem można z nich korzystać podczas pobytu w saunie. Kosmetyki posiadają w 100% naturalne olejki, napary, ekstrakty i nalewki. Bania Agafii to produkty do kompleksowej pielęgnacji ciała. Marka stworzyła również szereg kosmetyków odchudzających i antycellulitowych.

Jak stosować kosmetyki Bania Agafii

Kosmetyki można stosować zarówno w warunkach domowych, jak i w saunie lub w salonach SPA. Najlepsze efekty kosmetyczne uzyskujemy podczas używania kosmetyków w saunie, ponieważ gorąca temperatura wzmaga dobroczynne działanie naturalnych składników aktywnych.

Co wyróżnia kosmetyki Bania Agafii?

  • zawierają wyłącznie naturalne składniki
  • posiadają certyfikowane organiczne oleje i ekstrakty
  • rośliny i kwiaty potrzebne do produkcji kosmetyków zbierane są ręcznie
  • rośliny, kwiaty i jagody pochodzą ze swojego naturalnego środowiska – u podnóża gór Ałtaju
  • posiadają składniki o działaniu zdrowotnym – np. glinki
  • są estetycznie opakowane – idealnie nadają się na prezent
  • nie zawierają SLS, parabenów, olei mineralnych i syntetycznych ekstraktów
  • 15 produktów przeznaczonych jest do używania w saunie

Kosmetyki Bania Agafii zaskoczyły mnie pewną kwestią. Wiele z nich posiada kompaktowe opakowanie w formie saszetek kilkukrotnego użytku, co jest niezwykle poręczne i ekonomiczne. Produkty o większej gramaturze mają wygodne w użyciu opakowania, które umożliwiają szybkie skontrolowanie pozostałej ilości kosmetyku. Poza tym posiadają wszystkie zalety, które przypisujemy kosmetykom rosyjskim. Są bardzo wydajne i stworzone z najlepszej jakości produktów naturalnych, natomiast te konkretne dodatkowo posiadają ponadczasową babciną recepturę.

Jeżeli jesteście zainteresowani sprawdzeniem kosmetyków Bania Agafii na własnej skórze, to koniecznie zaglądajcie do naszego sklepu internetowego Goodies.pl. Codziennie dokładamy nowości do asortymentu. Sami sprawdźcie, czym Was zaskoczymy! Muszę przyznać, że jest to dla mnie niezwykle ekscytujący okres. Ogromnie się cieszę, że będę miała możliwość przetestowania nowych produktów. Oczywiście obiecuję, że zdam Wam szczegółową relację. Pozdrawiam!

[Głosów:2    Średnia:4/5]