PODZIEL SIĘ
Dlaczego warto wybrać naturalne włosy do przedłużania

Naturalne włosy do przedłużania cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony pań, które chcą zmienić swój wygląd, ale też w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Co konkretnie za nimi przemawia? Przede wszystkim łatwość dopasowania do włosów pań, które decydują się na zabieg przedłużania, niesamowity efekt wizualny, trwałość oraz łatwość pielęgnacji. Warto dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Naturalne doczepy – dlaczego są tak popularne? Największe zalety

Kobiety, które od dłuższego czasu zastanawiają się nad zabiegiem przedłużania włosów w salonie fryzjerskim stają przed jednym podstawowym dylematem – sztuczne a naturalne włosy do przedłużania, która opcja okaże się korzystniejsza? Oczywiście odpowiedź jest uzależniona m.in. od indywidualnych preferencji kobiet, ale w zdecydowanej większości przypadków sięga się jednak po naturalne doczepy. Dlaczego? Z tego względu, że:

  • uzyskuje się naturalny efekt przedłużania włosów, a panie troszczą się o własny komfort i dobre samopoczucie,
  • doczepy w wersji naturalnej są praktycznie niezauważalne i osoby z zewnątrz nawet nie zauważą, że panie zdecydowały się na przeprowadzenie zabiegu przedłużania włosów,
  • naturalne włosy prezentują się elegancko, schludnie i prestiżowo – nadają się m.in. na uroczyste gale, spotkania, imprezy firmowe oraz uroczystości rodzinne,
  • naturalne włosy dają nieograniczone możliwości stylizacyjne – panie nie mają pod tym kątem praktycznie żadnych ograniczeń.

Wszystko to sprawia, że słowiańskie włosy do przedłużania mają obecnie coraz większe grono zwolenniczek. Zainteresowane kobiety w dowolnym momencie mogą się zdecydować na naturalne włosy na nanoringi Viola Hair Extensions w kolorze blond, rudym, brązu czy też czerni, a od nich samych oraz wskazówek ze strony doświadczonych fryzjerek zależy dobór metody przedłużania włosów (np. na wspomniane nanoringi, na keratynę, taśmę weft, mikroringi czy też metodą tape on).

Naturalne włosy do przedłużania – idealny wygląd o każdej porze dnia i nocy

Nie da się ukryć, że naturalne włosy do przedłużania zagwarantują paniom idealny wygląd o każdej porze dnia i nocy. To jeden z najlepszych sposobów na całkowitą zmianę swojego wizerunku oraz wyglądu, z jednoczesnym łatwym dopasowaniem koloru włosów przedłużanych do naturalnych odcieni. Oczywiście za wszystko musi odpowiadać doświadczona fryzjerka, która świetnie zna się na dopasowywaniu naturalnych włosów przedłużanych, ich mierzeniu oraz ważeniu. Nie jest to łatwe, dlatego też nigdy nie powinno się polegać na umiejętnościach koleżanek, bo szybko może się okazać, że uzyskany efekt jest bardzo rozczarowujący, a włosy zostaną po prostu zniszczone. Naturalne włosy tape on Viola Hair Extensions  (oraz przy każdej innej metodzie przedłużania włosów) powinny być zakładane jedynie przez profesjonalistki. Dzięki temu będzie można je stylizować przy pomocy lokówki, wałków oraz prostownicy. Ich niezaprzeczalnymi zaletami są też podwyższona trwałość, brak puszenia i plątania czy też odporność na uszkodzenia i działanie bardzo wysokich temperatur.

[Głosów:1    Średnia:5/5]