PODZIEL SIĘ
Złota maska na twarz

Szukając ekskluzywnego zabiegu pielęgnującego cerę kobiet, natrafiłam na złotą maskę na twarz. Po szczegółowym przestudiowaniu tematu doszłam do wniosku, że sama muszę ją wypróbować. Rozejrzę się po mojej okolicy, może w jakimś porządnym salonie kosmetycznym natrafię na taką perełkę.

Zabieg ze złotą maską został stworzony z myślą o tych kobietach, które od kosmetyki oczekują czegoś więcej. Znudzone popularnymi kremowymi maseczkami i algowymi maskami typu peel-off, były gotowe zapłacić każdą cenę za coś nowego, ekskluzywnego, jeszcze bardziej skutecznego, a również takiego, czym można się pochwalić koleżankom. Tak wynaleziono złotą maskę. Bo co innego, jak nie samo czyste złoto jest od lat uwielbiane przez kobiety sukcesu?

Nie wiem czy wiecie, ale prawdziwe złoto jest wykorzystywane do pielęgnacji urody od dawien dawna. Oczywiście był taki okres, kiedy zaniechano stosowania kosmetyków ze złotem, głównie ze względu na ich wysoką cenę. W ten sposób prawie zapomniano o tym, jak cudowne właściwości pielęgnacyjne można z niego uzyskać. W związku z tym, sam zabieg ze złotem to nic nowego, ale formuła maski to już całkowita nowość. I wyjątkowa skuteczność!

„Współcześni uczeni potwierdzają skuteczność złotej terapii.”

Właściwości złota: rozświetlenie i wygładzenie skóry

Co potwierdza nauka?

Badania naukowe potwierdzają, że obecność złota pozwala na szybsze wytworzenie nowych komórek w warstwie podstawowej skóry. Jest to równoznaczne z szybszą regeneracją naskórka. Kolejną udowodnioną właściwością złota jest zdolność do zmniejszania procesów wiotczenia skóry.

Zabieg Złota Maska na twarz wykorzystuje 24-karatowe złoto

Dodatkowe właściwości złota istotne dla naszej urody

  • Nietoksyczność
  • Odporność na reakcje utleniania i redukcji
  • Złoto jest bardzo dobrze tolerowane przez naskórek
  • Złoto może połączyć się z cząsteczkami krwi i pobudzić krążenie
  • Właściwości immunosupresyjne
  • Spowalnia proces wiotczenia skóry
  • Niszczy wolne rodniki
  • Redukuje stany zapalne
  • Normalizuje ilość wydzielanego sebum
  • Chroni naskórek przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych

Z powyższych danych uzyskanych dzięki szczegółowym badaniom możemy stwierdzić, że Złota Maska to doskonały zabieg przeciwstarzeniowy i dla skóry mieszanej oraz tłustej. Oczywiście nie tylko taka skóra będzie czerpać korzyści ze złota. Jest ono doskonałe również dla osób, które mają tendencję do przebarwień. Dlaczego? Ponieważ nanocząsteczki złota osłabiają ilość wydzielanej melaniny.

[Głosów:3    Średnia:5/5]