PODZIEL SIĘ
Depilacja - dla kogo?

Depilacja to najprościej mówiąc zabieg usuwania włosków z różnych partii ciała. Najczęściej depiluje się nogi, pachy i okolice bikini. Nie ma jednak żadnych zasad, które zabraniałyby depilacji innych części ciała. Kto powinien korzystać z tego zabiegu?

Nowoczesne kobiety

Depilacja od wielu lat jest uznawana za obowiązkową dla każdej z pań. Według badań statystycznych, najczęściej z profesjonalnych zabiegów korzystają panie pomiędzy 25 a 55 rokiem życia. Depilacja Gdynia – http://laserline.pl/ to profesjonalny zabieg wykonywany w wielu gabinetach. Panie najczęściej przy pomocy lasera lub wosku usuwają wąsik, owłosienie z łydek oraz strefy bikini. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się te usługi latem. To okres, w którym eksponuje się nogi. Dodatkowo, depilacja sprawia, że panie mogą czuć się wyjątkowo dobrze i swobodnie w kostiumie kąpielowym. Wprawdzie wiele celebrytek promuje trend na bycie naturalną i unikanie depilacji, ale nie ma to przełożenia w życiu reszty społeczeństwa. Włoski uważane są za nieestetyczne i po prostu należy się ich pozbyć.

Pod tatuaż

Nie ulega wątpliwości, że każdy fragment ciała, który ma zostać pokryty tatuażem należy najpierw doskonale wydepilować. Nawet najmniejsze włoski mogłyby popsuć efekt jaki zamierza osiągnąć artysta. Zrobiony już tatuaż najczęściej również należy golić żeby nie zniekształcał się wykonany rysunek. Oczywiście, w takim wypadku należy zachować szczególną ostrożność.

Panowie

Coraz częściej, panowie korzystają z zabiegu depilacji w profesjonalnym salonie. Najczęściej dbają w nim o pachy oraz okolice kąpielówek. Zdarza się też, że mężczyźni w salonach pozbywają się swoich kompleksów związanych z owłosionymi plecami lub klatką piersiową. Najprawdopodobniej tendencja ta będzie rosła. Wynika to z faktu, że zaciera się już to, co mężczyznom wypada, a co nie. Obecnie – wydepilowany mężczyzna nie jest tematem wstydliwym. Wręcz przeciwnie, może budzić duże zainteresowanie płci przeciwnej, bo jest osobą dbającą o siebie i ceniącą sobie perfekcyjny wygląd.

[Głosów:1    Średnia:5/5]