PODZIEL SIĘ
ubezpieczenie auto

Ubezpieczać samochód musi każdy jego właściciel i za każdym razem jest to czynność nie tylko mogąca sprawić całą masę kłopotów, to również mało przyjemna. Dzieje się tak głównie ze względu na cenę ubezpieczeń, która jak to zwykle bywa z cenami, potrafi być z roku na rok coraz wyższa i wyższa pomimo wszystkich zniżek, na jakie kierowca już zasłużył. Z tych właśnie powodów wybór najodpowiedniejszego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej czy też autocasco nie jest sprawą prostą i zwykle wymaga dłuższego namysłu przed podjęciem decyzji.

Najkorzystniejsze ubezpieczenie OC

Na pytanie, jakie ubezpieczenie OC w 2020 roku powinniśmy wybrać odpowiedź może być tylko jedna. Jak najbardziej dla nas korzystne i przy okazji najtańsze z możliwych.

Łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić. Wyszukanie odpowiedniej oferty na dość dynamicznym i rozległym rynku ubezpieczeń samochodów nie należy do zadań najprostszych. Gdybyśmy mieli po kolei obdzwaniać każdą firmę ubezpieczeniową i pytać o stawki, jakie mogą nam zaoferować to dosłownie moglibyśmy od tego zwariować. Do tego taka czynność zajęłaby by pewnie całe wieki, a jak wiadomo czas jest dziś jedną z najcenniejszych wartości.

W doborze odpowiedniego ubezpieczenia z pewnością może nam pomóc jeden z serwisów zajmujących się porównywaniem ofert i kojarzeniem właścicieli aut z ubezpieczycielami. Zalety kalkulatorów ubezpieczeniowych są przede wszystkim takie, że za ich pomocą możemy jednocześnie sprawdzić oferty proponowane przez praktycznie wszystkie firmy ubezpieczeniowe działające na naszym rynku. Oszczędza to naprawdę mnóstwo czasu i co najważniejsze pieniędzy, bo widząc poszczególne oferty bardzo łatwo możemy je ze sobą porównać nie tylko pod względem dostępnej ochrony ale przede wszystkim cenowo.

Jednym z ciekawszych przykładów takich internetowych porównywarek jest kalkulator OC – https://porowneo.pl/.

Pozwala on w sposób szybki i precyzyjny przejrzeć niemal wszystkie dostępne opcje na rynku i przy tym jest to usługa całkowicie dla nas bezpłatna. Jedyne co będziecie musieli zrobić to wypełnić krótki formularz zawierający najważniejsze dane konieczne do wyceny polisy. Wiadomo przecież, że liczy się marka auta, wiek (zarówno samochodu, jak i kierowcy), pojemność silnika i inne detale mające wpływ na ryzyko, jakie ponosi ubezpieczyciel.

W każdym razie bez podania tych informacji nie kupicie żadnego ubezpieczenia OC więc nawet czas poświęcony na wypełnienie formularza nie jest żadnym kosztem.

Kup ubezpieczenie auta 100 zł taniej!

Niewątpliwą zaletą porowneo.pl jest to, że żaden z ich partnerów, których oferty możecie sprawdzić w tym serwisie, nie jest uprzywilejowany. Nie zdarzy się zatem sytuacja, że ktoś będzie wam wciskał niekorzystną polisę, tylko dlatego, że płaci za reklamę na tej stronie. Dodatkowo w aktualnej promocji możesz zaoszczędzić 100 zł na ubezpieczeniu. Więcej dowiesz się tutaj: https://porowneo.pl/LP/moto/3/index.html

Porowneo.pl to jednak nie tylko ubezpieczenia samochodów. Dzięki tej porównywarce możecie przy okazji skorzystać także z wyszukiwarek najlepszych ubezpieczeń i kredytów w ogóle. Gdybyście więc szukali polisy turystycznej lub też chcieli ubezpieczyć mieszkanie to również znajdziecie odpowiednią i najtańszą ofertę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]