PODZIEL SIĘ
Szczoteczka soniczna – którą kupić

Szczoteczka soniczna doskonale pozwala wyczyścić zęby. Jest to produkt nowoczesny i trwały, na pewno można po nią sięgać wielokrotnie. Szczoteczek sonicznych jest na rynku bardzo wiele. Warto po takie szczoteczki sięgać i cieszyć się dzięki nim pięknymi zębami. Kilka firm produkuje doskonałe szczoteczki soniczne, które są sposobem na nadanie zębom blasku oraz białości. Szczoteczki soniczne to najnowocześniejsze urządzenia tego rodzaju dostępne na polskim rynku.

Warto poznać kilka doskonałych szczoteczek sonicznych

Szczoteczka soniczna Oral B Pulsonic Slim One 2200 to bielszy uśmiech już po dwóch dniach stosowania. Dzięki niej znikają ślady przebarwień, powraca piękna biel. 31 000 wibracji sonicznych pozwala uzyskać piękne oraz białe uzębienie. Za niespełna 360 złotych można mieć prawdziwego mercedesa w świecie szczoteczek sonicznych. Atutami tej szczoteczki są technologia drgań dźwiękowych, dwa tryby pacy, lekka rączka, podłużna główka szczoteczki, która dociera w miejsca nawet trudno dostępne. Szczoteczka ma etui podróżne, a dobrej jakości akumulator pozwala korzystać z takiej szczoteczki nawet przez siedem dni bez konieczności ładowania. 

Panasonic to znana firma

Panasonic produkuje wiele urządzeń elektronicznych i elektrycznych. W ofercie posiada także doskonałe szczoteczki soniczne. Jedną z nich jest szczoteczka soniczna Panasonic EW DL 83 z zaawansowaną technologią silnika liniowego. Jest ona skuteczna, trwała, czyści bardzo dokładnie. Stymuluje krążenie krwi, dodatnio wpływając na kondycję dziąseł. Podczas jej używania tworzą się mikrobąbelki, które dobrze czyszczą przestrzenie międzyzębowe. Szczoteczka bardzo dobrze czyści całe zęby, także dociera do miejsc trudno dostępnych. Używanie tej szczoteczki przyczynia się do poprawy stanu zębów. Jakość szczotkowania jest w pełni gwarantowana. Oczywiście więcej o najlepszych modelach szczoteczek można dowiedzieć się z rankingu szczoteczek sonicznych.

Dobra szczoteczka na wyjazd

Na wyjazdy są małe szczoteczki soniczne. Na przykład szczoteczka soniczna Panasonic EW DS90 to szczoteczka o wyglądzie etui tuszu do rzęs. Posiada doskonały design, małe wymiary, zasilanie bateryjne. Szczoteczka jest mała, zmieści się w damskiej torebce, a zasilają ją baterie. Doskonale sprawdza się i świetnie czyści zęby. 16 000 ruchów szczoteczki na minutę pozwala usuwać skutecznie szkodliwą płytkę nazębną.

Luksus dla pani i pana

Luksusowa jest szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean, która usuwa skutecznie płytkę nazębną z zębów, masuje dziąsła, usuwa przebarwienia. Dzięki niej zęby są białe i mają prawdziwie perłowy połysk. Szczoteczka jest lekka, posiada ergonomiczny kształt, ma pięć trybów czyszczenia. Do szczoteczki producent dołącza szklaną ładowarkę indukcyjną oraz etui podróżne pozwalające ładować szczoteczkę przez port USB. Szczoteczka dla pań oferowana jest w kolorze złota, który szczególnie podoba się paniom i właśnie im jest dedykowany. Litowo-jonowa bateria pozwala używać szczoteczkę aż przez trzy tygodnie, bez konieczności jej doładowania. Niejedna osoba wybiera ten model z uwagi na jego parametry. Koszt 779 złotych jest spory, ale warto go ponieść. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]
  • W imieniu Oral-B

    W imieniu Oral-B dziękujemy za umieszczenie naszej szczoteczki sonicznej w rankingu. Wybierając konkretną szczoteczkę warto zwrócić uwagę na podróżne akcesoria, wtedy zabranie szczoteczki na wyjazd będzie łatwiejsze. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia naszej strony https://www.oralb.pl/, na której zamieszczamy poradniki dotyczące właściwej higieny jamy ustnej i pielęgnacji zębów.