PODZIEL SIĘ
Planeta Organica

Na pewno zauważyliście już, że do naszego sklepu dołączyły produkty nowej organicznej marki Planeta Organica. Obiecujemy, że z dnia na dzień będzie ich coraz więcej. Tymczasem zapraszam do bliższego poznania marki.

Planeta Organica – rosyjskie kosmetyki na wyciągnięcie ręki

Marka Planeta Organica to rosyjska firma produkująca organiczne kosmetyki, które bazują na naturalnych składnikach. Cenię ją szczególnie bardzo, ponieważ bazuje na tradycyjnych recepturach upiększających. Marka nie tylko produkuje kosmetyki, ale również poszukuje nowych naturalnych składników, które mają bardzo dobre właściwości upiększające, a przy tym są zdrowe i w pełni bezpieczne. Właśnie z tego powodu tak chętnie sięgam po wszystkie nowości Planeta Organica, które od czasu do czasu pojawiają się na rynku.

Tak jak w przypadku Bania Agafii i Dr Organic, tak i w tym przypadku producent nie używa chemii i sztucznych ulepszaczy. W kosmetykach nie znajdziemy znienawidzonego przeze mnie SLS, parabenów, substancji ropopochodnych oraz sztucznych i szkodliwych konserwantów.

Produkty posiadają urocze, naturalne zapachy, które zapadają w pamięć na bardzo długo.

Za co polubiłam markę Planeta Organica

Odżywczo zmiękczający krem do stóp z oleju z oliwki toskańskiej

Z marką spotkałam się pierwszy raz podczas testowania naturalnego kremu do stóp – Odżywczo zmiękczający krem z olejem z oliwki toskańskiej. Od razu przypadł mi do gustu i zdecydowałam się na zakup kremu do rąk z tej samej linii, aby mieć komplet. Trudno powiedzieć co tak naprawdę przemówiło na korzyść tej marki; chyba jest to kwestia całokształtu. Po pierwsze mam świadomość, że nakładam na skórę naturalny produkt bez chemii. Po drugie, bardzo lubię konsystencję kosmetyków Planeta Organica. Jest dla mnie wręcz idealna! Nie za gęsta, nie za płynna, nie za lepka. Po prostu odczuwam wielką przyjemność już podczas samego nakładania kosmetyku na ciało. Kolejną kwestią jest zapach, który zazwyczaj stanowi bardzo ciekawe połączenie różnych naturalnych aromatów. Myślę, że żaden z nich nie jest przewidywalny – każdy na swój sposób jest wyjątkowy. Na samym końcu wspomnę o opakowaniach. Z natury jestem estetką, dlatego sposób, w jaki został zapakowany dany produkt, jest dla mnie niezwykle istotny. Nie chcę wstydzić się za produkty, które leżą u mnie w łazience. Tym bardziej że często przyjeżdżają do mnie goście i zostają na kilka dni, podczas których często korzystają z moich kosmetyków. Myślę, że każdy z tych produktów prezentuje się nowocześnie i wyjątkowo. Z całą pewnością nadaje się na prezent.

Kończąc dzisiejszy wpis, chciałabym jeszcze tylko dodać, że… Planeta Organica posiada 3 prestiżowe certyfikaty: COSMOS ORGANICS, ECOCERT, ICEA.

[Głosów:1    Średnia:5/5]