PODZIEL SIĘ
Czarny kawior

Luksusowe kosmetyki to nie tylko piękne opakowania, cudowne zapachy, nowoczesne receptury i organiczne składniki. To również wyjątkowe i często bardzo drogie substancje, z których pozyskuję się ekstrakt o wyjątkowym działaniu pielęgnacyjnym. Jednym z nich jest czarny kawior. Przysmak ludzi sukcesu, ale również składnik najlepszych kosmetyków.

Ekstrakt z czarnego kawioru – działanie

Pewnie chcecie wiedzieć, co takiego kryje się w czarnym kawiorze, że dodaje się go do organicznych kosmetyków najlepszych firm. Czarny kawior zawiera ogrom składników, które są bardzo cenne dla naszej skóry. Główne z nich to białka i fosfolipidy. Te pierwsze poprawiają jędrność skóry, przyspieszają regenerację i wzmacniają tkanki skórne, natomiast te drugie uszczelniają barierę naskórkową, zapobiegają utracie wody i wzmacniają skórę. Dodatkowo działają jak naturalna substancja przeciwstarzeniowa; wygładzają i uelastyczniają naskórek. Pewnie powicie teraz, że takie właściwości ma wiele innych substancji. Zgodzę się z tym, ale czarny kawior wyróżnia przyswajalność.

Ekstrakt z czarnego kawioru = odżywienie, regeneracja, działanie przeciwstarzeniowe

Czarny kawior zawiera również inne drogocenne składniki:

  • Witamina A – naturalny antyoksydant, który doskonale poprawia elastyczność skóry oraz przyspiesza naturalny proces regeneracji
  • Witamina E – skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych
  • Witamina B5 – doskonale nawilża i łagodzi podrażnienia naskórka
  • NNKT – odgrywają znaczącą rolę w pielęgnacji naskórka. Przede wszystkim wspomagają regenerację skóry, poprawiają jej elastyczność i jędrność oraz utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia i natłuszczenia naskórka
  • Fosfor – wpływa na poprawę metabolizmu skóry
  • Jod – Wspomaga utrzymanie właściwego poziom nawilżenia naskórka
  • Cynk – neutralizuje wolne rodniki, reguluje ilość wydzielanego sebum
  • Magnez – regeneruje i spowalnia procesy starzenia

Czy kosmetyki z naturalnym ekstraktem z czarnego kawioru muszą być bardzo drogie?

Masło do ciała Owoc Acai I Czarny Kawior

Na szczęście kosmetyki z czarnym kawiorem nie muszą być bardzo drogie. Dlaczego? Ponieważ wystarczy naprawdę niewielka ilość ekstraktu z kawioru, by w pełni odżywić, zregenerować, nawilżyć i upiększyć naskórek. Dobrym przykładem jest Masło do ciała Owoc Acai I Czarny Kawior marki Love2Mix Organic, które kosztuje zaledwie 30 złotych. Oczywiście większość firm korzysta z tego, że czarny kawior uważany jest za składnik luksusowy i winduje ceny kosmetyków z tym właśnie ekstraktem.

[Głosów:3    Średnia:5/5]