PODZIEL SIĘ
Jak znaleźć drogę do piękna?

Jak każda kobieta, pragniesz być piękna i zadbana, ale na kosmetyczne poszukiwania poświęcić jak najmniej czasu? Na pewno wśród tysięcy kosmetyków na sklepowych półkach, trudno jest Ci odnaleźć te, których naprawdę potrzebujesz i które warte są poznania, a każda wizyta u kosmetyczki to czas, który musisz poświęcić na przykład na dojazd. Twój czas, którego przecież wciąż masz za mało. Dla kobiet takich, jak Ty, jest beGLOSSY – to Twoja droga do piękna!

beGLOSSY to usługa pozwalająca kobietom co miesiąc odkrywać nowe kosmetyki w sposób pełen emocji i przyjemności. Eksperci beGLOSSY przygotowują eleganckie pudełka, które zawierają min. 5 mini produktów kosmetycznych, starannie dobranych do kobiecych potrzeb i preferencji. Taki zestaw raz na miesiąc trafia prosto do Twojego domu, gdzie możesz wygodnie przetestować wyselekcjonowane przez ekspertów kosmetyki. W ofercie pudełek beGLOSSY pojawiają się również boxy adresowane do mężczyzn, a także edycje limitowane na specjalne okazje.

Dzięki beGLOSSY możesz poznawać i odkrywać nowości kosmetyczne, marki niszowe oraz produkty, które wcześniej nie przykuły Twojej uwagi, a godne są wypróbowania. Dodatkowo, na stronie internetowej i kanałach społecznościowych beGLOSSY znajdziesz wiele informacji o urodzie, makijażu i rynku kosmetycznym.

DOŁĄCZ DO beGLOSSY1. DOŁĄCZ DO beGLOSSY

Złóż zamówienie na www.beglossy.pl. Możesz wybrać miesięczną subskrypcję lub od razu zamówić pakiet na kilka miesięcy. Co miesiąc wyślemy do Ciebie zestaw wyjątkowych kosmetyków do przetestowania w domu.

DAJ SIĘ POZNAĆ2. DAJ SIĘ POZNAĆ

Po złożeniu zamówienia wypełnij Profil Piękności – krótki formularz, dzięki któremu będziemy mogli lepiej poznać Twoje kosmetyczne potrzeby. Na podstawie Twoich odpowiedzi będziemy, w miarę możliwości, dobierać produkty do Twojego pudełka.

ODBIERZ NIESPODZIANKĘ3. ODBIERZ NIESPODZIANKĘ

Kurier dostarczy Ci pudełko, w którym znajdziesz min. 5 produktów do przetestowania. Naszym celem jest Cię zaskoczyć i pozwolić Ci zakochać się chociaż w jednym z nich! Nasze ekspertki, Maja i Kasia, przygotują zestaw najlepszych marek, zgodny z najnowszymi trendami.

TESTUJ KOSMETYKI4. TESTUJ KOSMETYKI

Zamawiając pudełko beGLOSSY, w atrakcyjnej cenie możesz poznawać nowe kosmetyki w domowym zaciszu. Miniatury, które znajdziesz w pudełku, wystarczą na kilka zastosowań. Możesz sprawdzić, czy podobają Ci się konsystencja i zapach danego produktu, odpowiada Ci jego działanie i czy nie uczulają Cię zawarte w nim składniki.

DZIEL SIĘ OPINIĄ5. DZIEL SIĘ OPINIĄ

Zależy nam na Twojej opinii, dlatego nagrodzimy ją punktami. Oceń produkty na stronie oraz wypełnij ankiety – zobaczysz je po zalogowaniu na swoim Koncie Klienta w zakładce ANKIETY, po kilku dniach od pierwszej wysyłki pudełka. Za wypełnienie każdej z nich otrzymasz 20 GLOSSYDots. Gdy uzbierasz ich 1000, będziesz mogła wymienić je na darmowe pudełko!

Zdjęcie główne pochodzi z bloga www.extrasmall.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]