PODZIEL SIĘ
Organic Shop

Kosmetyki marki Organic Shop to jedne z najsłynniejszych rosyjskich produktów do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Wspominałam już o nich przy okazji wpisu prezentującego nowe rosyjskie marki, które dołączyły do oferty sklepu goodies.pl. Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o nich nieco więcej, ponieważ jest to szczególna marka kosmetyków organicznych.

Kosmetyki Organic Shop

Kosmetyki organiczne Organic Shop można by określić mianem delikatności i efektywnej pielęgnacji. Filozofią marki jest odzyskanie utraconego balansu pomiędzy ciałem i umysłem, co jest możliwe do osiągnięcia przy użyciu starannie opracowanych naturalnych kosmetyków, których nuty zapachowe nie są wybrane przypadkowo. Używanie produktów Organic Shop w pierwszej kolejności przynosi ukojenie naszym zmysłom i poprawia nastrój. Są to doskonałe produkty dla osób, które poza efektami upiększającymi oczekują czegoś więcej od organicznych kosmetyków.

Sekret tkwi w prostocie

Kosmetyki marki Organic Shop zazwyczaj są oparte na dwóch, trzech głównych składnikach aktywnych. Popularna i uwielbiana przez wiele kobiet maska do włosów Organic Shop posiada w swym składzie przede wszystkim olej z avocado oraz naturalny miód. Takie połączenie składników aktywnych to recepta na piękne i zdrowe włosy. Substancje czynne wzajemnie się uzupełniają, dlatego otrzymujemy tak dobre efekty pielęgnacyjne. Marka Organic Shop stawia przede wszystkim na precyzyjny dobór składników aktywnych, a nie na zapełnianie kosmetyków różnymi wspomagaczami. Skład produktów Organic Shop jest prosty, ale zasługuje na medal!

Wielbicielki marki Organic Shop doceniają ją za zapach, który jest nieprzewidywalny i bardzo naturalny oraz za to, że utrzymuje się długo na ciele. Włosy umyte szamponem Organic Shop będą nawet przez cały dzień pachnieć delikatnym aromatem ziół, owoców i kwiatów. To samo dotyczy produktów do pielęgnacji ciała. Dla mnie równie ważne są ciekawe, eleganckie opakowania, które w większość przypadków umożliwiają skontrolowanie pozostałej ilości kosmetyku.

Kosmetyki Organic Shop nie zawierają szkodliwych detergentów SLS i SLES, o których możecie poczytać w jednym z moich pierwszych wpisów.

Kolejną zasadą, jaką kierują się producenci kosmetyków Organic Shop to wydajność i przystępna cena. Dzięki temu każdy z nas może zamieć ogólnodostępne chemiczne kosmetyki na zdrowe, naturalne i skuteczne odpowiedniki.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
  • Polecamy w szczególności peelingi do ciała marki Organic Shop – pachną bardzo intensywnie!