PODZIEL SIĘ
Najnowsze trendy w makijażu

Chcesz wyglądać pięknie, ale nie wiesz, po jakie produkty sięgać, by makijaż był zgodny z Twoim typem urody oraz najnowszymi trendami? Koniecznie sprawdź zasady w makijażu, które świetnie podkreślą Twoje atuty i upiększą Cię zarówno na co dzień, jak i na specjalne wyjścia.

Każda z nas, choć kieruje się podobnymi zasadami w makijażu, finalnie wykonuje go w nieco inny niż klasyczny sposób. I nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem to od nas samych zależą nasze indywidualne preferencje makijażowe, jak również to, po które z kosmetyków sięgniemy chętniej i częściej. W trendach makijażowych warto uwzględnić kilka kluczowych zasad i kierować się nie tyle schematami, ile tym, co może inspirować lub wskazywać określoną drogę. Sprawdź koniecznie top trendy w makijażu na co dzień oraz od święta i podążaj za tym, co piękne.

Makijaż z lekką poświatą, czyli rozświetlenie wciąż w modzie

Makijaż, który jest idealnie wykonany, powinien pięknie podkreślać kobiece wdzięki. Dzięki niemu twarz będzie prezentowała się nie tylko promienniej, ale przede wszystkim lekko i świeżo. Wystarczy sięgnąć po kompaktowy rozświetlacz lub bronzer z drobinkami, by określone partie twarzy prezentowały się tak dobrze, jak nigdy dotąd.

Rozświetlenie to jedno, a podkreślenie kobiecości w makijażu to drugie. Poświęć chwilę na to, by zarówno kości policzkowe, jak i skronie czy też nos nabrały optymalnych kształtów. Dzięki dobrze dobranemu rozświetlaczowi sztuka subtelnego podkreślenia partii twarzy na pewno się uda, a rezultaty będą widoczne gołym okiem

Rozświetlacz warto mieć jednak w swojej kosmetyczce także z innych powodów. Można go nałożyć na powieki, a tym samym uzyskać efekt cudownie podkreślonego oka. Ten trik stosują makijażystki z całego świata.

Makijaż oczu – co zrobić, by spojrzenie było subtelnie podkreślone?

W najnowszych trendach makijażowych, podobnie jak i wcześniej, wciąż bardzo modne będzie użycie zarówno cieni, jak i kredki czy eyelinera. Wszystkie te produkty składają się na świetnie wykonany makijaż, w którym to kilka starannie dobranych produktów odgrywa kluczową rolę.

Oprócz makijażu oka warto jednak wziąć pod uwagę jeszcze jeden istotny aspekt. Piękne podkreślenie warto nadać również brwiom, które można pomalować kredką w odcieniu brązu lub czerni. Naturalne, ale także dość widoczne podkreślenie brwi jest uwielbianym i stosowanym trikiem w makijażu wielu gwiazd. Uwzględnij go zatem również w swoim odświętnym lub codziennym makijażu.

Dobrej jakości produkty do makijażu oka i brwi znajdziesz w asortymencie marki Makeup Revolution. Sprawdź koniecznie wszystkie dostępne możliwości!

Pamiętaj, że podążanie za trendami w makijażu to nie wszystko. Istotnym zadaniem wielu produktów kosmetycznych jest także spełnienie określonych indywidualnych oczekiwań. Twój makijaż wcale nie musi być podobny do innych, a jednocześnie warto, by był subtelny, oryginalny i dość lekki. Sprawdź koniecznie, jak na Twój make-up zadziała dostosowanie się do tych kilku prostych trików, i ciesz się makijażem wielozadaniowym oraz ponadprzeciętnym.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]