PODZIEL SIĘ
Prezent dla dziewczyny

Każdy chłopak stanie kiedyś przed dylematem: Co kupić dziewczynie? Większość mężczyzn szuka wtedy takiego produktu, który będzie wyjątkowy, ponadczasowy, niezbyt drogi i doskonale dopasowany do potrzeb ukochanej. Łącząc te wszystkie cechy, może nam się wydawać, że nie taki produkt nie istnieje. Możemy pomyśleć, że uniwersalny pomysł na prezent, który spodoba się każdej kobiecie, nie może być czymś wyjątkowym. Jeżeli też tak myślisz, to zaraz udowodnię Ci, że jesteś w błędzie.

Zastanówcie się najpierw, co lubią Wasze dziewczyny? Jedne kochają kwiaty, inne uwielbiają imprezy, a jeszcze inne lubią dobrze zjeść. A jak jest z kosmetykami? Przyprowadźcie mi tutaj kobietę, która głośno powie, że nie lubi kosmetyków a przyznam Wam Nobla! 🙂

Kosmetyki? Eee… co w nich może być takiego szczególnego?

Tak pomyśli tylko facet. Kosmetyki są dla kobiety niczym dla Was samochody. Kochamy luksusowe, dobre marki, idealne składy, piękne opakowania i cudowne zapachy. Kupujemy je dla nas samych, dla koleżanek i może trochę dla Was. 🙂

Pokazujemy przyjaciółkom nasze najnowsze zdobycze, by się wspólnie nimi zachwycać i je testować. Nie wierzycie? To wytłumaczcie mi fenomen pomadek do ust Balmi? Niby taka mała kosteczka a najlepszy kosmetyczny gadżet!

Jednak zakup kosmetyków na prezent, to nie powinna być wyprawa do najbliższego sklepu kosmetycznego, ponieważ Wasze kobiety mogą przecież same tam pójść. Ogólnodostępny kosmetyk to rzeczywiście nietrafiony prezent. Nie ma w nim nic zaskakującego i oryginalnego. Lepszym pomysłem będzie zakup dobrego kosmetyku, organicznego, zdrowego i skutecznego. Naturalne kosmetyki to obecnie najmodniejszy trend w pielęgnacji urody. Gwarantuję, że wręczając go swojej ukochanej, sprawicie jej nie tylko radość, ale dacie jej możliwości dzielenia się nią z najbliższą przyjaciółką. W końcu wspólne testowanie to to, co najbardziej lubimy. A gdy zauważycie pierwsze efekty pielęgnacyjne, to będzie to jak słodziutka wisienka na torcie. Oczywiście nie możecie zapomnieć o skomplementowaniu zaistniałej zmiany!

Kosmetyki organiczne są niczym najlepsze perfumy. Kobiety, które ich używają czują się piękne, są zdrowsze i wyglądają lepiej. Eleganckie opakowania, ciekawe etykiety, doskonałe konsystencje i cudowne aromaty – to wszystko mieści się w słowie „kosmetyki organiczne”.

Decydując się na zakup kosmetyków organicznych, pamiętajcie też o tym, że w przeciwieństwie do ogólnodostępnych preparatów, nie wywołują uczuleń. Możecie być zatem pewni, że ofiarowany prezent będzie w codziennym użyciu.

Które kosmetyki najlepsze na prezent?

Moim zdaniem najbardziej sprawdzają się balsamy i suflety do ciała np. marki Love2Mix lub Dr Organic. Każda kobieta lubi dotykać swoje ciało i nakładać na nie kremowe, aksamitne kremy o nieziemskim zapachu. Równie dobrym pomysłem będą wszelkie specjalistyczne produkty, jak np. Organiczny olejek do twarzy Marokański Olej Arganowy lub Organiczna oliwka do kąpieli Olejek Różany Dr Organic, czy Organiczny krem ujędrniający biust Marokański Olej Arganowy.

[Głosów:3    Średnia:4/5]