PODZIEL SIĘ
Szampon do włosów i ciała 2w1. Organiczny bambus i sewilska mandarynka

Dwa dni temu przy okazji prezentacji marki Love2Mix wspomniałam, że poproszę mojego męża, aby przygotował dla Was recenzję swojego ulubionego kosmetyku pod prysznic. Chodzi oczywiście o Szampon do włosów i ciała 2w1 – Organiczny bambus i sewilska mandarynka marki Love2Mix Organic. W zasadzie to udzielił mi wywiadu, który zamieszczę poniżej.

Dlaczego zdecydowałeś się na użycie tego szamponu?

Przede wszystkim dlatego, że fajnie wyglądał na półce. Czarne, solidne opakowanie przykuło moją uwagę. Szczerze mówiąc, myślałem, że kupiłaś go dla mnie, bo wyglądał jak typowy męski kosmetyk.

Co uważasz za największą zaletę tego kosmetyku?

Szampon Love2Mix posiada jedną, główną zaletę, która jest bardzo ważna dla mężczyzn. My, w przeciwieństwie do Was, nie lubimy spędzać pół dnia w łazience. Cenimy produkty, które nadają się do wszystkiego, a szampon, którym można umyć całe ciało to jeden z takich kosmetyków.

A zapach?

No tak. Nie wspomniałem o tym, ale zapach jest rewelacyjny. Bardzo energetyzujący, ale nie nachalny. Dzięki niemu można się obudzić w sekundę i pozytywnie zacząć dzień. Rzeczywiście czuć, że jest to naturalny zapach z owoców, a nie jakaś syntetyczna kombinacja. Dla mnie ok.

Jaka jest największa wada tego szamponu?

W sumie to nie znalazłem żadnej. Mógłby być bardziej rozreklamowany, bo pewnie mało kto go zna.

Jak zadziałał na Twoją skórę?

Jak zadziałał na moją skórę? W sumie jak większość facetów nie zwróciłem na to uwagi, ale zastanawiając się nad tym teraz, mogę stwierdzić, że rzeczywiście dobrze. Skóra była w dobrej kondycji, nawilżona, miękka, nie swędziała i nie była przesuszona.

A jak zadziałał na Twoje włosy?

W porządku. Jak dobrze wiesz, mam ten problem, że wszystkie chemiczne szampony z ZLS wywołują u mnie łupież.

SLS kochanie!

Tak, z SLS. Ten nie zawiera tego składnika, nie podrażnia skóry głowy, a fryzura wygląda bardzo dobrze. Włosy są miękkie i błyszczą. Nie trzeba ich myć od razu na drugi dzień – długo pozostają świeże. Doceniam to.

Na ile gwiazdek oceniłbyś konsystencję i wygodę użytkowania, w skali od 1-5?

Konsystencję na 5 gwiazdek, ponieważ pomimo tego, że dobrze utrzymuje się na skórze, to również można go szybko i łatwo spłukać. Opakowanie również na 5 gwiazdek, ponieważ ma wygodną w użyciu pompkę, dzięki której nie marnujemy kosmetyku i szybko odmierzamy odpowiednią ilość szamponu. Fajnie, że ma pojemność aż 360ml. Pewnie dla wielu mężczyzn jest to ważne, bo raczej nie myślimy o tym, czy mamy w domu jeszcze wystarczającą ilość szamponu i innych kosmetyków. Dla mnie jest to bez znaczenia, bo i tak Ty o to dbasz :).

Właśnie, to powiedz jeszcze o wydajności szamponu.

No, dzięki pompce można sporo zaoszczędzić. Do tego dochodzi duża pojemność i niska cena, więc jest bardzo ekonomicznie.

A ile pompek używasz na umycie ciała i włosów?

Jedną. A powinienem więcej?

Nie, jedna wystarczy. Dziękuję za udzielenie wywiadu!

Proszę. Mam nadzieję, że się do czegoś przydałem.

Jak widać szampon 2w1 Love2Mix to doskonały męski kosmetyk. Jeżeli chcecie zarazić swoich chłopaków, mężów, narzeczonych, ojców czy braci miłością do organicznych kosmetyków, to wybierzecie właśnie ten szampon. Nie tylko sprawicie radość bliskiej osobie, ale również przyczynicie się do tego, że w końcu przestanie nakładać na siebie trującą chemię, co bezpośrednio przełoży się na jakość życia i zdrowie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]