PODZIEL SIĘ

Potencja seksualna to nic innego jak zdolność organizmu do reakcji seksualnych. Może być mierzona częstotliwością reakcji w konkretnej jednostce czasu.

Wiele kobiet miewa problemy z potencją. Zaburzenia mogą przejawiać się na wiele różnych sposobów, a mianowicie:

 • niezdolność do wystąpienia podniecenia seksualnego
 • brak gotowości seksualnej
 • pochwica
 • anorgazmia

Szacuje się, że około co trzecia kobieta może miewać co najmniej jeden z powyższych problemów.

Co przyczynia się do zaburzeń potencji?
Zaburzenia potencji mogą być wynikiem wielu przeróżnych czynników. Podzielić możemy je na dwie główne grupy: fizjologiczne oraz psychologiczne.

Do najczęściej występujących zaburzeń fizjologicznych wpływających na potencję kobiet zaliczamy zmiany hormonalne. Pojawiają się one zwykle w specyficznych okresach życia – po porodzie (tzw. zmiany poporodowe) i w klimakterium (tzw. zmiany okołomenopauzalne).

Zaburzenia wywołane przez zmiany hormonalne mogą mieć również charakter przejściowy. Diagnozuje się je najczęściej w drugiej części cyklu miesiączkowego, gdy ilość estrogenów spada. Problemy z potencją charakterystyczne są również dla takich dolegliwości endokrynologicznych jak zespół policystycznych jajników.

Co więcej, fizjologiczne przyczyny zaburzeń potencji to także: wady nabyte i wrodzone macicy oraz pochwy, infekcje bakteryjne układu moczowego, nieprawidłowe nawilżenie pochwy.

Zdolność organizmu do reakcji seksualnych może zostać zachwiana również przez zaburzenia psychologiczne. Brak potencji diagnozowany jest między innymi u kobiet, które nie są zadowolone ze swojej relacji z partnerem lub nie darzą swojego kochanka uczuciami.

Co więcej, do problemów tego typu przyczyniają się również traumatyczne przeżycia lub brak zadowolenia z poprzednich zbliżeń (seks wydaje się być mało atrakcyjny).

Jak leczyć zaburzenia potencji u kobiet? Tabletki na potencję bez recepty.

Na całe szczęście, nieustanny rozwój medycyny niekonwencjonalnej pozwolił stworzyć rozwiązania, które okazują się skuteczne w walce z kobiecą potencją i problemami intymnymi. Doskonałym przykładem takowego preparatu jest bez wątpienia Femin Plus.

To naturalny środek, który niestety nie jest dostępny w aptece. Można go zamówić przez Internet (od niedawna dostępna także polska wersja językowa strony producenta) pod adresem FeminPlus.pl.

Dlaczego warto skorzystać z Femin Plus?

 • Produkt jest w pełni naturalny, nie powoduje absolutnie żadnych reakcji niepożądanych organizmu.
 • Femin Plus wpływa nie tylko na potencję, ale także nawilża pochwę i zwiększa intensywność doznań seksualnych.
 • Suplement działa bardzo szybko. Już po tygodniu można zauważyć znaczną różnicę.
 • Według badań, aż 93% kobiet jest zadowolonych z efektów Femin Plus.
 • Produkt polecany jest przez seksuologów i ginekologów.
 • Producent oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu produktu w przypadku niezadowolenia.
 • Femin Plus reguluje gospodarkę hormonalną i ogranicza bolesność miesiączek.
[Głosów:3    Średnia:4.3/5]